PAR MUMS

Kopš 1998.gada SIA „Gofre Baltija” saviem Rīgas un galvaspilsētas apkārtnes klientiem sniedz pakalpojumus makulatūras, izlietotā kartona, papīra un polietilēna iepakojuma apsaimniekošanā. Pasūtītāju apkalpošanai, izejvielas izvešanai un iepirkšanai no lielklientiem uzņēmums pielieto dažādas apsaimniekošanas tehnoloģijas, kuras individuāli tiek izstrādātas katram klientam un ļauj viņam koncentrēties sava biznesa jautājumos, uzticoties gan tipveida, gan nestandarta situāciju risināšanā profesionāliem.

Otrreizējās izejvielas un izlietotā iepakojuma savākšanai SIA „Gofre Baltija” izmanto  specializētus transportlīdzekļus, dažādas konstrukcijas un ietilpības konteinerus šķiroto atkritumu uzkrāšanai. Mūsu firmas šķirošanas iecirknī tiek veikta savāktās izejvielas sagatavošana turpmākai nosūtīšanai Latvijas un ārzemes reģenerācijas vai pārstrādes uzņēmumiem.

SIA „Gofre Baltija” ir „Latvijas Zaļā Punkta” ilggadējais sadarbības partneris, kurš veic un ar savu darbību atbalsta izlietotā iepakojuma apsaimniekošanas sistēmas attīstību Latvijā, likumdošanas normu un prasību ievērošanu vides un ekoloģijas jomā.

Vienlaicīgi ar pamatbiznesu, SIA „Gofre Baltija” nodarbojas ar gofrētā kartona iepakojuma materiālu vairumtirdzniecību, lokšņu un kastes piegādēm preču ražošanas, iepakošanas un fasēšanas firmām, kā arī poligrāfijas uzņēmumiem.

Ar sīkāku informāciju par sabiedrības „Gofre Baltija” sniegtajiem pakalpojumiem un kontaktiem Jūs varat iepazīties mūsu mājas lapas attiecīgajās sadaļās.

Pateicamies par mūsu mājas lapas apmeklēšanu!

Ar cieņu,
Jūsu „Gofre Baltija”