Otrreizējo izejvielu savākšana

SIA „Gofre Baltija” piedāvā sekojošo veidu otrreizējo izejvielu savākšanu:

 

  •  gofrētā kartona un papīra izlietotais iepakojums (kartona kastes un loksnes, iepakojuma papīrs u.tml.),
  •  makulatūra (biroja papīrs, avīzes, žurnāli, grāmatas, papīra un kartona rūpnieciskie atkritumi u.tml.),
  •  polietilēna iepakojums (HDPE/LDPE polimēru caurspīdīga vai krāsaina iepakojuma plēve un maisi, polietilēna rūpnieciskie atkritumi).

 

Makulatūras, kartona vai polietilēna iepakojuma uzkrāšanai mūsu klientiem tiek piedāvāti sekojošie tehnoloģiskie risinājumi:

 

  • 1,1 m3 tilpuma plastmasas konteineru novietošana.

Viegli pārvietojamo konteineru izmantošana ir optimāls paņēmiens materiālu savākšanai tieši tā rašanās vietās. Tvertņu daudzums ir atkarīgs no atkritumu apjoma un izvešanas periodiskuma. Konteinera gabarīta izmēri ir 1,35 x 1,08 m un 1,35 m augstumā.

  • 3 m3 tilpuma režģoto konteineru novietošana.

Režģota konteinera izmantošana ir optimāls risinājums izlietotā kartona iepakojuma uzkrāšanai (izjauktām kastēm pie rampas, noliktavas u.tml.). Metāla konteinera gabarīta izmēri ir 2,03 x 1,05 m un 1,65 m augstumā (ar riteņiem).

  • izlietotā kartona iepakojuma bezkonteinera uzkrāšana klienta noliktavā vai palīgtelpā.

Šī tehnoloģija ļauj uzkrāt lielu izmēru izjauktas kartona kastes un loksnes. Ir jānodrošina specializēta transportlīdzekļa piebraukšanas iespēja materiāla iekraušanai tieši kravas kastē.

  • lielietilpīga 20 m3 pašpresējošā konteinera uzstādīšana klienta teritorijā.

Pašpresējošos konteinerus izmanto uzņēmumos ar lieliem atkritumu apjomiem. Nav nepieciešams kartona kastes iepriekš izjaukt, jo šī tehnoloģija ļauj presēt tieši konteinera iekraušanas kamerā un uzkrāt sapresēto materiālu pilnīgi noslēgtajā tvertnē.

Ir jānodrošina konteinera pieslēgums trīs fāzu 380V spriegumam. Vēlams konteineru uzstādīt cieta seguma laukumā (betonēta vai ar metāla uzlikām). Pašpresējošā konteinera gabarīta izmēri ir 7,30 x 2,40 m un 2,50 m augstumā (atsevišķi ir jāvērtē konteinera pacelšanas augstums un transportlīdzekļa manevrēšanas iespēja).

 SIA „Gofre Baltija” nodrošina uzkrāto otrreizējo izejvielu izvešanu:

  • izvešanas grafika noteiktajās dienās,
  • pēc telefoniskiem pasūtījumiem (cik ir iespējami ātri, lai nesagādātu klientam neērtības),
  • vienreizējiem pasūtījumiem (piem., makulatūras izvešanai), iepriekš vienojoties par apkalpošanas datumu.

 Ņemot vērā pakalpojumu daudzveidību, mēs aicinām sadarboties komercuzņēmumus, iestādes un visus, kuriem saimnieciskajā vai ražošanas darbības rezultātā rodas šāda veida otrreizējas izejvielas vai materiāli. Atskaitēm SIA „Gofre Baltija” pēc pieprasījuma izsniedz izziņas par savākto otrreizējo izejvielu daudzumu.